UNIWERSYTET DOLNOŚLĄSKI DSW WROCŁAW- Dni Otwarte

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte naszej uczelni. Wydarzenie odbędzie się 8 i 9 lutego. 8 lutego Warsztaty z Teatrem Akademickim Aula a 9 lutego spotkanie z Biurem Rekrutacji, wykłady i warsztaty tematyczne oraz wiele innych atrakcji. Uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość nie tylko odwiedzenia samego gmachu naszego uniwersytetu, ale także porozmawiania ze studentami różnych kierunków studiów w Strefie Otwartej ze stoiskami Kół Naukowych. Odbędą się również warsztaty tematyczne, które z pewnością zainteresują niejednego młodego człowieka. W przypadku zapisu na warsztaty, obowiązuje limit miejsc. W trakcie spotkania odbędzie się również gra terenowa z nagrodami!

Więcej szczegółów: https://www.dsw.edu.pl/aktualnosci/8-9-lutego-2024-dni-otwarte-uniwersytetu-dolnoslaskiego-dsw