XVI Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa zaprasza na 15. Legnickie Prezentacje Edukacyjne, które odbędą się 10 kwietnia 2024 roku, w godzinach 9:00-14:00 w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Collegium Witelona przy ulicy Sejmowej 5A, budynek E.

Wydarzenie organizowane jest w formule stacjonarnej. Ideą jest przybliżenie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych dostępnej oferty edukacyjnej oraz możliwości rozwoju osobistego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

15. Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2024 oraz zapoznać się z materiałami prezentującymi szkoły i uczelnie. Młodzi ludzie będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej.

15. Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywają się pod honorowym patronatem JM Rektora Collegium Witelona Uczelnia Państwowa prof. dra hab. Andrzeja Panasiuka.