Co słychać  u naszych seniorów w projekcie „Kompetencje cyfrowe łącza pokolenia”?

W marcu seniorzy wzięli udział w warsztatach:

– fotografii studyjnej i plenerowej. Uczestnicy w otoczeniu gryfowskiego parku miejskiego mieli okazję praktycznie zastosować nowo zdobytą wiedzę. Entuzjazm i otwartość seniorów na nowe doświadczenie zaowocowały wieloma wspaniałymi ujęciami. Możemy zdradzić tylko kilka z nich. Więcej kadrów będą mogli Państwo zobaczyć już w kwietniu w gryfowskiej Bibliotece Publicznej podczas wystawy fotografii powstałych w trakcie realizacji Projektu „Kompetencje cyfrowe łączą pokolenia” odbywającego się w ramach Programu „Generacja 6.0” Fundacji BGK. Już w tej chwili gorąco zapraszamy na to wydarzenie. O dokładnym terminie poinformujemy już wkrótce.

Warsztaty fotografii plenerowej poprowadził Pan Kamil Kowalonek, nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śl. Bardzo dziękujemy prowadzącemu oraz uczestnikom i gratulujemy pięknych kadrów. 

– ekologicznych podczas których rozmawialiśmy o owadach zapylających, łąkach kwietnych, kwiatach przyjaznych zapylaczom, budowie domków dla owadów, a także o tym dlaczego warto być ekologicznym, dbać o środowisko, w którym żyjemy i jak możemy to robić.

Podczas zajęć powstały również piękne, pełne kolorów i wiosennej energii torby ekologiczne, które uczestnicy zabrali ze sobą do domu.

Warsztaty poprowadziły nauczycielki ZSOiZ w Gryfowie Śl. Pani Justyna Zatchiej-Dam i Pani Krystyna Pleszak.

Spotkanie odbyło się w Pracowni Spotkań Twórczych „Impuls” wyposażonej dzięki dofinansowaniu Fundacji BGK w ramach Programu „Generacja 6.0”.