Gra terenowa ,,Tajemnica Witelona,,

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa przygotowuje niecodzienne wydarzenie, do udziału w którym serdecznie zaprasza uczniów. Już 15 marca (piątek) na terenie uczelni odbędzie się gra terenowa pn. „Tajemnica Witelona”. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w niezwykłej przygodzie pełnej zagadek i tajemnic. Gra ta przeniesie ich w czasie i przestrzeni, otwierając drzwi do świata nauki, historii i niezwykłych odkryć.

Informacje organizacyjne w skrócie:

– Data: 15 marca 2024 r., start godzina 9:00,

– Miejsce:  uczniowie szkół średnich,

– Czas trwania: około 4 godzin,

– Dla kogo: uczniowie szkół średnich, którzy maksymalnie w dniu imprezy ukończyli 16 rok życia,

– Koszt udziału: udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

– Zapisy: prosimy o zgłaszanie drużyn (2-6 osób) za pomocą formularza online dostępnego pod adresem: https://tajemnicawitelona.pl/