Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu-Dzień Otwarty

Władze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w osobach Jego Magnificencji Rektora i Prorektorów wraz z Senatem i całą Społecznością UEW mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe spotkanie dla tegorocznych maturzystów i maturzystek: Dzień Otwarty. Wydarzenie odbywa się 28 marca 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW (Wrocław, ul. Kamienna 43/45).

Dzień Otwarty to doskonała okazja, by szczegółowo zapoznać uczniów i uczennice z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W trakcie spotkania maturzyści i maturzystki uzyskają rzetelną wiedzę m.in. o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, inicjatywach dodatkowych, a także poznają bogate zaplecze naukowo-badawcze Uczelni. Obecni na miejscu eksperci i ekspertki UEW odpowiedzą na najbardziej frapujące pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości przyszłych studentek i studentów.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa zachęcamy do udziału w Dniu Otwartym Online, który odbędzie się dwa dni później, 30 marca. Transmisję na żywo odbędzie się : (fb.com/uewrocyoutube.com/@uewroclaw).