Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych – Techniki sprzedaży na start

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych – Techniki sprzedaży na start

17 listopada 2022 roku Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia kształcący się w zawodzie sprzedawca w ramach Projektu na rzecz promocji zawodów sprzedawcy oraz technika handlowca objętego Honorowym Patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji realizowanego przez Akademię Umiejętności Eurocash wzięli udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych pod hasłem ”Techniki sprzedaży na start”.

Prelekcje prowadzone przez profesjonalnych trenerów Akademii Umiejętności Eurocash:

1.Przedstawiciel handlowy -rola w organizacji, cele i zadania

2.Czy już wszystko wiesz o stresie?

3.Techniki sprzedaży okiem eksperta

4.Pokonaj stres! Zrelaksowany sprzedawca, to dobry sprzedawca

5.Jak skutecznie sprzedawać? Praktyczne wskazówki dla wszystkich sprzedawców